نمایش نوار ابزار

پیام تبریک علیرضا ملکی به مناسبت ایام الله دهه فجر

چهارشنبه 5 فوریه 2020

پیام تبریک مدیرعامل مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران:

علیرضا ملکی با صدور پیامی، دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه ملت شریف ایران تبریک گفت. وی گفت «ایام الله دهه فجر، تجلی ماندگار حماسه ملت شریف ایران برای رهایی بخشی از حکومت طاغوت بود.»

با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه‎های اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای بسیار زیادی پدید آمد. به طوری که نام ایران در حوزه های علمی و صنعتی بلندآوازه شد.

دهه فجر مبارک باد

دهه فجر مقطعِ رهایی ملت ایران
در بابا اهمیت دهه فجر، آیت الله خامنه ای می‌فرماینده:

« دهه‌ی فجر طلوع انقلاب است. به همین خاطر، بزرگداشت آن بایستی با اهمیت انجام بگیرد… دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است. در این کشور، قبل از دوران حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی، حاکمیت و مناسبات بین حاکم و مردم، همواره رابطه‌ی غیراسلامی – رابطه‌ی سلطان و رعیت، رابطه‌ی غالب و مغلوب – بوده است. دهه‌ی فجر آمد و این سلسله‌ی غلط، این هندسه‌ی معیوب و این رشته‌ی بیمار را قطع کرد و تمام شد… این برکات، این انتقال مهم و این تغییر خط، در نقطه‌ی دهه‌ی فجر انجام گرفته است. این لحظه‌ی تاریخی، لحظه‌ی مهمی است. »

اینجانب علیرضا ملکی در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از خدواند منان سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را برای ایشان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

دیدگاه ها